top of page

Üyelik Başvurusu

Normal Üyelik:

Henüz bir kısa film yapmamış tüm sinemaseverler üye olabilir.

Mesleki Üyelik:

En az bir festivale seçilmiş (ödül alması ve yarışması şart değil) bir kısa filmde çalışmış kamera arkasında ya da önünde çalışan herkes üye olabilir.

Gerekli Belgeler

  • Üyelik başvuru dilekçesi. (Dilekçenin çıktısını alamıyorsanız, dilekçeyi bir kağıda yazıp imzalayıp fotoğrafını gönderebilirsiniz.)
     

  • Web sitemizde kullanılmak üzere bir fotoğraf. (filmografi ve özgeçmiş daha sonra istenecektir.)
     

  • Derneğimizde üye aidatı bulunmamaktadır. Yeni üye olacaklar bir defaya mahsus olmak üzere 100 TL giriş ücreti öderler.  Giriş ücreti haricinde başka bir ücret istenmez. Banka hesap bilgileri için tıklayınız.

Derneğimize üye olmak için aşağıdaki üyelik dilekçesini imzalayıp tarattıktan sonra diğer belgelerle birlikte kisafilmdernegi@gmail.com adresine göndermeniz gerekmektedir. Belgeleri göndereceğiniz e-postaya mesleki üyelik için mi yoksa normal üyelik için mi başvurulduğu yazılmalı; mesleki üye olarak başvuranlar hangi departmanda çalıştıklarını e-postanın içine yazmalıdır. Örneğin; yönetmen, yapımcı, oyuncu, görüntü yönetmeni, kurgucu, sanat yönetmeni gibi.

* Üyelik başvurusu yaparken giriş ücretini ödeyerek, bir adet fotoğraf ve dilekçe ile başvurulması gerekmektedir. Bunlardan biri eksik olursa başvuru dikkate alınmayacaktır.

** Tüzüğü okumak için tıklayınız.

Üyelik Başvuru Dilekçesi

İndir

bottom of page